Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen menstruáció?

Normális az ilyen menstruáció?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek pisilni, sugárban jön belőlem a vér alvadtvér-darabkákkal... Kész horror... Ez még csak a második alkalom, először még sokkal gyengébb volt. Ez normális?

2015. okt. 9. 18:59
 1/5 anonim válasza:
Ha ez még csak a 2. alkalom akkor szerintem nem olyan jó. Nekem mondjuk az első évben még gyenge volt, aztán a 2. évtől kezdett csak erősebb lenni
2015. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ Nagyon-nagyon kényelmetlen... Fürdés után is rohannék WC-re de már csorog...
2015. okt. 9. 23:56
 3/5 anonim válasza:
Uh . Hát az tènyleg elèg rossz lehet. Szerintem kèrj tanácsot a háziorvostól. Úgy hallottam hogy tud adni gyógyszert ami mèrsèkli a menstruációt.
2015. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon szeretnék orvoshoz menni, úgyis azt mondja hogy ez a második és hogy még nagyon rendszertelen, stb... És hát igen, elég rossz férfürdőben WC-zni...
2015. okt. 10. 10:07
 5/5 A kérdező kommentje:
*vérfürdőben...
2015. okt. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!