Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy májusi...

Az normális, hogy májusi abortuszom óta folyamatosan vérzek?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, a vérzés normális.. na de ennyi ideig?? Már a tampon sem használ, csak ömlik és én szédülök :(

2015. okt. 9. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, mi van abortusz után, de tuti nem normális így. Rengeteg vasat is vesztesz így, szedsz rá tablettát? Sosem járok orvoshoz, de sokkoló, milyen könnyen elintéznek durva helyzeteket :(
2015. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem normális, sürgősen menj be az ügyeletes kórházba! Miért lenne normális. 1-2 hét a normális.
2015. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Múlt héten már bementem hozzá, kb negyedjére, azt mondta ha kell, dupla betétet hordjak. És gyermeket is várok!!
2015. okt. 9. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, persze, meg kibírod 360 percig levegővétel nélkül. ;)
2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy normális, sürgősen menj be dokihoz, a kicsid érdekében is.
2015. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ez komoly?

remélem kamu

már bocsi,de ha én 4 hónapja véreznék folyamatosan,nem hagynám annyiba,mennék másik orvoshoz.

2015. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.vagyok

miért volt abortuszod májusban,hogyha most megtartod a babát? mármint 4 hónap alatt annyit változtak a körülményeid? bocsi a kérdésért de kicsit érthetetlen így

egészségügyi abortuszod volt?

2015. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos megerőszakoltak :( Néha alábbhagy a vérzés, de a pecsételő a heti 2-3 nap, az erős az 1-2...
2015. okt. 9. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:

ez kezd sántítani, először a neved, kedves Elemér

másodszor, ép eszű nő már a 3. héten rohant volna vissza orvoshoz, és ha ilyen hozzáállása lenne az orvosnak, azonnal másikat választana, de nem, ehelyett lassan fél éve szenved, és inkább kiír egy kérdést gyakorira...

2015. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már rég elment volna a terhesség, ha ez igaz lenne.
2015. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!