Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a ciklus zavar?

Normális ez a ciklus zavar?

Figyelt kérdés
Utoljára szept. 6-án jött meg, nem volt semmi probléma, minden olyan volt mint lenni szokott és kb egy hét elteltével abba is maradt. Ám szept. 20-a körül véres folyásom volt 4 napig, nem volt erős és inkább nyálkás állaga volt szag nélkül, anyuval megbeszéltem és nem éreztük úgy hogy orvoshoz kéne mennem, ezt gondoltuk, hogy enyhén felfázhattam. Most (okt 12) még mindig nem jött meg, terhes semmi kép nem lehetek. Mi lehet a baj? Normális ez egyáltalán? Mindenképp dokihoz kell mennem vele?
2015. okt. 12. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, nekem is ez van, hogy késik már 13 napja pedig terhes nem lehetek csak ez a nyálkás véres folyás van egy 1 hete kb. :( Valaki tudja mi ez?
2015. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!