Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cikluszavar. Lányok akik...

Cikluszavar. Lányok akik hasonló cipőben vagytok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
9.27-én jött meg, tartott 10 napig és most azóta nem jött meg. Ez normális? Már kellett volna neki nem? Vagy ha ilyen sokáig tart akkor várható volt, hogy nem fog jönni?

2014. okt. 28. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez a helyzet. Nyáron 20 napos ciklusom is volt, aztán 30 nap, 28... most pedig... nos, ez a 40. napom, és még csak barnázás, és semmi más. Nőgyógyásznál voltam: annyit tudott mondani, hogy jöjjek vissza két hét múlva, mert nem lát semmi okot... eh. Meg sem vizsgált rendesen.
2014. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászatra megnézetni
2014. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: nálam ugyanez... Megvizsgált, nem mondott semmit... nem is igazán foglalkozott velem, meg nem is nagyon hallgatta amit ott panaszoltam :D

Második: 23 vagyok

Harmadik: már voltam kb. 5 ször :D De érdemi dolgot egyik sem mondott, pedig - női megérzéseim - szerint vmi nincs rendben XD

2014. okt. 28. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is voltak/vannak hasonló gondjaim, nődoki annyit mondott, idézem: "hmm, egyszer hosszabb, egyszer rövidebb..." vége.
2014. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért ez.. mókás :D Hogy ennyire nem foglalkoztatja őket... Én tb-s nél voltam... Gondolom, ha kapott volna érte 10ezret akkor jobban érdekeltem volna... Csak az a rossz, hogy így is nehezen veszem rá magam, hogy elmenjek... Azért a nő kitárulkozik, megmutat mindent, aláveti magát kínosabb kezeléseknek is és akkor kap pár szót, amivel igazából nincs is előbbre :D
2014. okt. 28. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derül ki, hogy hány napos a ciklusod.
2014. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Általában 4-5 nap. De most 10 nap volt... Persze nem végig erős, a vége már csak ilyen kis barnázás.
2014. okt. 29. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:

A ciklusodat kérdeztem, nem pedig a vérzésed.

Ciklus = egyik vérzés első napjától a következő vérzés első napjáig eltelt idő....

2014. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak simán kimaradt egy peteérés

Az pedig még belefér a normálisba

2014. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!