Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » +40 napos ciklusom volt az...

Bogyesz98 kérdése:

+40 napos ciklusom volt az elmúlt pár hónapban. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nemélek nemi életet.

Kb 6 éve jött meg először, egy ideig csak egy petefészkem működött. Azóta már van havonta, bár nem lehet kiszámítani hogy mikor jön meg. Volt már hogy 2 hónapig nem volt semmi, mikor külföldre költöztem. Nemrég mikor hazajöttem 48 nap telt el mire megjött, majd 42... Anyukám ágán voltak nőgyógyászati problémák. Most már eléggé zavar hogy még mindig nem állt be, ráadásul ez a 40+ meg is ijesztett. Szerintetek várjam meg hogy mi lesz a következő 1-2 hónapban, vagy forduljak rögtön orvoshoz?


2015. okt. 14. 20:01
 1/3 wendy666 ***** válasza:
Érdemes elmenned orvoshoz. Először is nőgyógyászhoz, hogy nem vagy e PCO-s ( policisztás petefészek). Olvass utána a neten, nekem is ez a problémám és nekem is a menstruációelmaradás volt, ami miatt elmentem az orvoshoz.
2015. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néztem hogy mik a tünetek. Hát nem vagyok egy szőrős csajszi, és ez eddig nem változott.Viszont a nagynéném így lett meddő :/
2015. okt. 15. 22:00
 3/3 wendy666 ***** válasza:
Attól még hogy nem vagy szőrös az nem jelenti azt hogy PCO-s sem vagy! Én sem vagyok szőrös mégis magamtól nem tudok menstruálni :) ez elég viccesen hangzott :) Szóval lassan 6 hónapja nincs meg megint, szóval mehetek vissza gyógyszerért! Azért mondom hogy mindenképpen érdemes lenne elmenned egy jó nőgyógyászhoz!
2015. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!