Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy a jobb...

Normális az, hogy a jobb mellem kétszer akkora mint a bal, és már vagy 3 éve semmit nem nőttek? Normális válaszokat légyszi

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.11 éves jött meg,kb akkor kezdtek el nőni a melleim.akkor úgy elég gyorsan felvettek egy bizonyos méretet,a jobb kétszer nagyobbat a balnál,és azóta semmit nem nőttek.még meg is mértem,és semmi:)szóval már 3 éve ugyan az a mellméretem,nem mondom hogy semmi,de hát azért nőhetne,főleg hogy már 4 éve menstruálok..normális ez?
2010. márc. 16. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majdnem minden embernek nagyobb az egyik melle a másiknál. Nekem is nagyobb a jobb, szemmel láthatóan. Ruhában nem, de melltartóban, ha csak a melleimet nézik, akkor látni. Lehet, hogy még fog egyenlítődni valamennyit, de ha nincsenek benne csomók, akkor nincs ok aggodalomra. Szép napot!
2010. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk úgy, hogy egészségre nem káros. Viszont pechnek pech. Súlyos esztétikai problémát okoz, ilyenkor a korrekciós műtétet támogatja a tb.
2010. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fogom megműttetni a mellemet.azt azért mégsem...soha.
2010. márc. 16. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyobb,mint a másik.
2010. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 16 éves vagyok, nekem is a jobb mellem sokkal nagyobb mint a bal, kb.2 éve.. Elég gáz, hogy ha veszek egy melltartót a jobbra jó, a balra nagy, dehát nem tudok mit tenni ellene :S Én gondolkoztam már mellműtétbe, nem lennék rá képes, de ez így meg elég gáz :S
2010. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!