Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megnyomom/rá fekszek a...

Ha megnyomom/rá fekszek a mellemre (főleg a mellbimbóimra) akkor olyan mintha ott lenne egy csomó (és fáj is), vagy nem tudom mi. Nem tudom tovább benyomni. Ez baj? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok (persze lány) és nem tudom,hogy ez miért van.

Kicsit félek,hogy ez valami betegség.Anyával ilyenekről nem lehet beszélni(1 nem érdekli,2 félvállról rávágja,hogy majd elmúlik). :((


Előre köszönöm a normális válaszokat.



2015. okt. 15. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

növésben van, a melled is szép lassan nő, az a csomó pedig emiatt van ott és fáj, lehet, nemsokára meg is fog jönni a(z) (első?) havi

de ha nagyon aggaszt, akkor inkább kérdezd meg a gyerekorvost, ő is biztosan készséggel fog válaszolni

2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez korodban, nincs miért aggódnod.
2015. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és nekem még soha nem volt havi akármim... :D

És ez az egész mikorra fog elmúlni?

(már ha tudjátok)

2015. okt. 16. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani, nekem pl mensi előtt másfél - egy héttel kezd el fájni, és addig fáj, amíg meg nem jön, de ez egyénenként változik
2015. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!