Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok ota észleltem a bal...

Györfiné Nagy Mónika kérdése:

Hónapok ota észleltem a bal mellem alsó részén egy gombostű fejnyi kis csomot, azt gondoltam csipés, de nem mult el, sőt egy hete elkezdett nőni, kb akkora már mint egy kissebb tojás, és nagyon fáj, lehet hogy benőtt a szőr és azért gyulladt be?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet egy eldurvult szőrtüszőgyulladás, és esetleg egy ciszta is. Mindenképp fordulj vele nőgyógyászhoz, lehetőleg még a héten, legkésőbb jövőhéten! Ha esetlen ne adj Isten egy daganatról van szó, akkor sem kell megijdeni, ugyanis közhiedelemmel ellentétben, a mellben talált daganatok kb 80%-a jóindulatú. Hangsúlyoznám mégegyszer, mindenképp fordulj vele orvoshoz, legkésőbb jövőhéten!

Jobbulást!

2015. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,voltam nőgyogyásznál,aki elküldött mammográfiára,de 27-ére kaptam időpontot.nem hinném hogy daganat,mert ez nagyon fáj,de köszönöm a választ.
2015. okt. 12. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tanították, hogy a rosszindulatú daganatok nem fájnak, hanem pont, hogy tapintásra érzéketlenek.

Én inkább zsírcsomóra tippelek, az tud ilyeneket alkotni. Vagy ahogy te írtad, begyulladt szőrtüsző. Elég sokminden lehet, de az esetek igen nagy részében ez viszonylag könnyen orvosolható. Akkor van baj, ha nem törődsz vele, mert akkor az iszonyú fájdalmas tud lenni.

2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!