Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzést és szexuális...

Pecsételő vérzést és szexuális együtlét kezdeténél hüvelyi fájdalmat tapasztalok. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
ott kezdenem az egeszet hogy el fogok menni orvoshoz!! Csak kivancsi vagyok addigis hogy másik ha esetleg tapasztaltak ilyet nékik mi volt a problema vagy valaki tudja mitol lehet. A fájdalom mar régebb óta jelentkezi. A vérzés csak 2-3napja. Válaszokat elore is koszonom 19L

2015. okt. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem j9ssz rá magadtól? Túl nagy a farok, és feszíti a hüvelyedet. Ez hámsérülésekhez vezet, amit az újabb szex tovább/ismét felsért.


Én évekig szenvedtem ezzel, hiába a síkosító, minden... szakítottunk, előtte már fél éve alig volt szex, mert fájt, és vérzett is :/

2015. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisztinas Edina válasza:
Nekem is voltak ilyen jelenségek.A párom nagy mordálya okozta,sokáig fájt és vérzett,de hozzá szoktam.Azóta ritkábban fordul elő.Ha mélyebbre hatol be előszokott fordulni néha,de már nem zavar,sőt nagyon is élvezem!
2015. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mi mar 4eve egyutt vagyunk és csak egy honapja jelentkezett a fajdalom
2015. okt. 17. 17:00
 4/4 Krisztinas Edina válasza:
Akkor sürgősen keresd fel nőgyógyászodat.Szerintem más komolyabb problémád van!
2015. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!