Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés kiborotválástól...

Fertőzés kiborotválástól lehetséges?

Figyelt kérdés

Ritkán borotválom le teljesen, de pár hete megtettem, és nem sokra rá erős folyásom lett és kellemetlen szagú.

A borotva steril volt, mert újat fogtam be az akcióra. Már régebben is tapasztaltam ilyent, azt hittem véletlen egybeesés, de most egyre inkább úgy érzem, a kopasz p..nci jobban ki van téve a fertőzésnek. Semmi mást nem csináltam másképp, mint eddig, ügyelek a tiszta törölközőre, fehérneműre stb.


2015. okt. 16. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nő a szőr oda. Csökkenti a bőrt érő súrlódást használat közben, és picit távolabb tartja a fehérneműt e kényes helyektől a nyugalom idején, így szellősebben van.
2015. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok ellenzik, mert leszedsz egy védelmi vonalat
2015. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, én is így érzem. Azért elmegyek orvoshoz, mert úgy érzem ez magától nem fog elmúlni.
2015. okt. 16. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászok nem ellenzik kedves 45%-os. A kérdés sem ez volt. A borotválástól viszont lehet fertőzést kapni, az intim területeket nem annyira jó borotválni. INkább gyanta, vagy végleges szőrtelenítés.


A cikk egy nőgyógyásznőtől származik, ami bizonyítja, hogy egyáltalán nem mindegyik nődoki ellenzi a szőrtelenítést!


[link]

2015. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!