Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Beteg lennek?

Ez mitől lehet? Beteg lennek?

Figyelt kérdés
Ma egesz nap volt tisztasági betét a bugyimban. Teljesen száraz volt. A feher folyasnak nyoma se volt. Mikor elmentem delutan pisilni akkor olyan érzése volt mintha valami logna belőlem. Leneztem es feher folyás szeru valami logott ki a huvelyembol. Letöröltem wc papírral es ilyen nyúlós nyálkás valami volt. Lehet hogy beteg vagyok? 14/l

2015. okt. 16. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak "működsz".
2015. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg, ez a fehér folyás. Amit teljesen természetes.

Viszont ha nincs nagy mértékű, állandó folyásod, akkor tök felesleges tisztasági betétet használnod, sőt, amúgy is.

Ugyanis a tisztasági betét rendszeres használta inkább hátrányos, mint hasznos, ugyanis nem tud tőle rendesen szellőzni a bőr.

Ha bizonyos napokon használsz, mert éppen nagyobb mennyiségű folyásod van, az oké, de így, hogy néha van, néha nincs, így nem kell használni állandó jelleggel!

2015. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyákdugó távozott, mert menstruáció előtt állsz. Peteérésnél is szokott ilyen lenni. Ne aggódj, ez teljesen természetes. A hormonok okozzák.
2015. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van feher folyasom. Es igy mensi előtt mindig kb. egy hétig sok folyasom van ezert ezeken a napokon hasznalok tisztasági betétet. De meg sose volt ilyen állagú.
2015. okt. 16. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyakdugo, teljesen egeszseges dolog. A mehnyakbol tavozik, es azt jelzi, hogy kozeledik a tuszorepedes. Ha az ezt koveto nehany napban nemi eletet elsz, akkor nagy esellyel eshetsz teherbe. (Bocs, de nincsenek ekezetek a gepemen.)
2015. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es ez mindig igy lesz?
2015. okt. 16. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden egészséges nőnél ki szokott jönni a nyákdugó minden menstruációs ciklus közepe táján. Ezzel egyébként nem kell foglalkozni, csak akkor lehet jelentősége, ha gyereket akarsz majd, mert akkor tudod, hogy ha az ez utáni pár napban vagytok együtt, akkor nagyobb eséllyel sikerül a baba. Viszont fogamzásgátlásra nem megbízható ez a módszer, szóval ha nem a nyákdugó körüli napokban élsz nemi életet, attól még nincs kizárva a teherbe esés! Védekezésre más módszert használj! :) De tényleg ne aggódj emiatt és ne szégyelld, minden nőnél így van ez, csak nem mindenki veszi észre, mert annyira nem figyeli a saját testét.
2015. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vasarnap Megjött megint. Es meg szűz vagyok.
2015. okt. 20. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:

:) Remelem, nem sertodtel meg! Nem is gondoltam, hogy most akarsz nemi eletet elni, csak a kesobbiekre nezve irtam ezt! :) Nekem a menstruacio elott soha nem szokott ilyen nyulos nyak kijonni, csak amikor valoban a nyakdugo jon ki a mehnyakbol kozepidoben. De ugy latszik, nalad menstruacio elott is van ilyen, mint ahogy fentebb is irta valaki. Ezen az oldalon bosegesen irnak a huvelyvaladek ciklusos valtozasarol, ha meg kerdeseid lennenek a temahoz!


[link]

2015. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem sértődtem meg. Es koszonom a válaszokat.
2015. okt. 20. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!