Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lesznek szepek a melleim?

Mitol lesznek szepek a melleim?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es gerincferdulesem van, ettol nem szep a testtartasom.azt olvastam, hogy ettol loghatnak a melleim.es ezt eszre is vettem.ez ellen mit lehet tenni?van valami kimondott torna a logo mellek miatt?es korulbelul mennyi ido alatt lesznek feszesek?nagyon zavar, hogy ilyen fiatalon lognak.minden tanacsot koszonok szepen elore is :)))

2015. okt. 17. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
fyzioterapeuta tudna segiteni a testartásodon persze nem oldja meg a problémádat hanem megmutatja, hogy miket kell tornázni és ha betartod akkor egyenes lesz a testartásod, mellekhez annyit, hogy nézd meg anyudat és kb rá fogsz hasonlitani, persze tornával sztem befeszitheted őket, de a gének is szerepet játszanak ebbe
2015. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én tudom, mit kell tenni, mert én idősebb vagyok jóval, mint te, mégis gyönyörűek maradtak a melleim.

Sokat ússzál, az erősíti a hátizmokat, a mellizmokat. a gerincferdülés tornával gyógyítható, főleg ilyen korban.

az úszás nagyon sokat segíthet. ez nem is a melleid miatt fontos, hanem úgy általában.

A másik nagyon fontos dolog, hogy sose aludj hason. ez nagyon fontos, szerintem a legfontosabb.

A harmadik, hogy sportoláshoz mindig hordjál sportmelltartót.

És persze napközben lehetőleg hordjál melltartót, de sose drótosat. A tezenisben láttam sok olyat, aminek nincs drótja, mégis tartja a mellet. ügyelj arra, hogy ne legyen túl szoros a melltartó, mégis tartsa meg.

Az is fontos, hogy tarts szüneteket a melltartóhordásban, hogy a keringés rendesen működjön a melledben. Ez a betegségek elkerülése miatt is fontos. Pl. én éjszakára nem hordok, meg itthon se hétvégén. Néha kimegyek az utcára is melltartó nélkül (persze ruhában), ha úgy érzem, hogy kell egy kis szünet.

A testsúlyodat pedig tartsd egészséges szinten.

2015. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.1. valaszolonak:hat, anyumnak lognak a mellei, de gondolom a korhoz is koteheto ez mar.2.valaszolonak:csak drotos melltartokat szoktam hordani, ejszakara en sem.
2015. okt. 17. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
apránként cseréld le a melltartóidat. van már nagyon jó, erős fazon, drót nélkül. a drótos sajnos nem ajánlott a melldaganatok miatt (elszorítja a nyirokkeringést, stb)
2015. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!