Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mellre edzek nagyobbak...

Ha mellre edzek nagyobbak vagy kisebbek lesznek a melleim?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tömegnövelő kaját eszel akkor nagyobbak, ha szálkásító étrenden vagy akkor kisebbek.
2014. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Ha igen: Nem lesznek nagyobb melleid semmilyen edzéstől sem. A mellizmod lesz nagyobb. (Vagyis a melled kisebb lesz.) És a hátkörméreted lesz még nagyobb.
2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy és tömegnövelő étrenden, kalória pluszban, ideális fehérje-szénhidrát egyensúlyban és mellre edzel, nagyobbak lesznek a melleid. Csak ezzel az étrenddel tudsz izmosítan de ugyanakkor zsír is jön fel. Nagyobb lesz a melled. két okból mert nő az izom és nincs zsírvesztés söt zsír megy fel. Ezt a két tényezőt figyelembe véve nő a mell.


Szálkásító étrendben kizárt az izomnövekedés, ilyenkor az izom megtartása és a zsírvesztés a cél. Ilyenkor kisebb lesz a mell mert zsír jön le, ezzel együtt a mellbőség is.


3. válaszoló, nincs olyan hogy izmot építesz, közbe zsírt vesztesz és mellbőség meg kisebb lesz. Képtelenség.


"A melled kisebb lesz a hátkörméret meg nagyobb".? ne is haragudj de ezt hogy hoztad össze.?

2014. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"3. válaszoló, nincs olyan hogy izmot építesz, közbe zsírt vesztesz és mellbőség meg kisebb lesz. Képtelenség."


Nyilván nem egyidejűleg, de a végeredmény az lesz.


""A melled kisebb lesz a hátkörméret meg nagyobb".? ne is haragudj de ezt hogy hoztad össze.?"


Pedig így van! Én még nem láttam olyan kondizós csajt, akinek ne lett volna kisebb a melle az edzéstől. (Aki nagyon komolyan ezd.) És mell alatt nem a mellizmot értem.


Én azért nem csinálom olyan durván, de így nagyobb lett a hátam, amit a "kinőtt" blúzaim bizonyítanak.

2014. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy szavadat sem hiszem. Én se ma kezdtem edzeni. Vannak szabályok. Ha ezt csinálod ez fog történni, ha azt csinálod az fog történni.
2014. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért kérdeztem, hogy nőről van-e szó. Mert lehet valakinek 85A a mérete, tehát a háta nagyobb, de konkrétan a melle pici. És lehet valakinek 75c mérete, keskeny hát, de nagyobb mell. Konkrétan a mell (tehát nem a hát körmérete, hanem a kosárméret) csak hízáskor nő.
2014. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2014. aug. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!