Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyik fajta eü....

Szerintetek melyik fajta eü. Betét, illetve tampon a legjobb?

Figyelt kérdés

pl.ha o.b. akkor azon belül is milyen fajta

elég erős a vérzésem

előre is köszi a segítséget


2015. okt. 17. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tampont ne használj,növeli az endometriózis kockázatát.Always betét,erős vérzésnél a night változat.
2015. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baromság, használhatsz tampont, semmi bajod nem lesz. Csak cseréld időben. Én ob-t használok, nagyon szeretem. Ha erős a vérzésed, használj normált, nekem is elég szokott lenni. Az annál nagyobb nekem már nem lenne kényelmes, mert amikor megtelik, nagyon széles, és rossz kihúzni.

19L

2015. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom 19 évesen hatalmas orvosi tapasztalattal a hátad mögött írtad ezt, hogy baromság, kedves 2. válaszoló. Van,akinek semmi baja nem lesz,és sok nőnek a tampon használatától lett endometriózisa,ami akár meddősêghez is vezethet.
2015. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért lehet kapni bárhol. Anyukám is használja évtizedek óta, semmi baja. És még több 1000 nő. Bocsi, de számomra undorító, amikor tocsogok a vérben ébredéskor, meg napközben. Zavar, ha folyik a fenekemtől kezdve a combomon át mindenhova a betét miatt. Plusz tamponnal olyan ruhát veszek fel, ami tetszik, és nem érzem azt, hogy pelenka van rajtam.
2015. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Ezért írtam, hogy van,akinek semmi baja,de van,akinek van.S nem 1-2 nő.Nőgyógyászok nem ajánlják.

Sok egészségtelen dolgot lehet kapni a boltokban.

De mindenki azt tesz az egészségével,amit akar.

2015. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!