Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a menstruáció...

Mi okozhatja a menstruáció késését egy 16 évig szabályosan menstruáló nőnél? Részletek alább:

Figyelt kérdés
16 évig egy-két napos csúszással mindig időben jött meg a mensim. Az utóbbi egy évben 27-30 napos ciklusaim voltak. Most a cilusom 33. napján vagyok, de csak nem akar megjönni. Tegnap és ma is negatívat teszteltem. A kérdés: a ciklusom 29. napján megszakítással csináltuk a férjemmel, szerintetek akkor még teherbe eshettem-e úgy,hogy a teszt még nem mutatja ki?

2015. okt. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A tesztet legalább két héttel az aktus után kell csinálni, addig nem mutatja ki az esetleges terhességet.

Egyébként rengeteg oka lehet, stressz, étrendváltozás, életmódváltás, sportolás, gyógyszerek, betegségek.

2015. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. A ciklus hosszának változása - föként ha egyre hosszabb lesz -, ok egy kivizsgálásra, mert lehet hormonális változás mögötte (akár egész korai változókor), vagy szervi elváltozás is.


2. Ha védekezés nélük voltatok együtt a pároddal, akkor lehetsz terhes, de egy teszt csak 10-14 nappal az aktus után mutathat elöször pozitívat.

2015. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!