Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Dorothy0108 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Üdv! Menstruáció elött 4 nappal dzeretkeztem a párommal és belém ment mert fogamzásgátlót szedek és gondoltam még védett vagyok. A menstruációm rendesen a 6.napban jott meg de nem volt szokványos. Már 3.napja görcsölök émelygek nem kívánok semmit böfögési ingereim is vannak. A hasi fájdalmak kisugároztak mar a vegtagjaimra is meg a derekamra. Kicsit megilyedtem ilyen még nem volt velem. Nem tudom mit tegyek forduljak e orvoshoz vagy várjak még... Azért ide írok hát ha volt már valakivel ilyen

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 18. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel fogamzásgátlót szedsz, így nem vagy terhes. A menstruáció pedig nem mindig ugyanolyan.
2015. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, fogamzásgátló mellett is meg van az esélye a terhességnek nagyon kis százalékban, de meg van. Én a helyedben csinálnék egy tesztet biztos ami biztos alapon.
2015. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság h utolsó hétben nagyon össze-vissza szedtem a gyógyszert ezért is félek egy kicsit :\
2015. okt. 18. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

jaaaa, kerem, hogy elfelejtettuk beszedni a bogyot? Akkor talan maskepp is kene vedekezni.


Es igen, siman lehetsz terhes.

2015. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem elfelejtettem bevenni mert beszedtem az egeszet csak az utolsó hét volt az amikor nem rendesen ha nem össze vissza de ettől függetlenül bevettem
2015. okt. 18. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

De össze-vissza szedted, szóval van rá esély...

Nem véletlen van ráírva, hogy mindig ugyanabban az időben vegyük be.

2015. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a fogamzásgátló szedését, vagy nem veszed be egy nap, akkor még jobban esélyes a terhesség, mint rendesen.
2015. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó hét volt az amikor kihagytam egyszerre 2 napot de bepótoltam tehát beszedtem mindet...

És nem nagyon mernék odaàllni amyám elé hogy menyjünk sokihoz mert lehet terhes vagyok ezért szeretnék biztosra menni hogy mik azok a tünetek amik tuti hogy terhességre utalnak...addig nem akarok cirkuszt ebből itthon :\

2015. okt. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!