Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fajta tampon, eü....

Melyik fajta tampon, eü. Betét, illetve tisztasági betét a legjobb?

Figyelt kérdés

pl. ha o.b. tampon akkor azon belül is milyen

nyugodtan leírhatjátok a tapasztalataitokat,hogy melyiket ajánljátok és melyiket nem...

nem rég jött meg először és még nem tapasztaltam ki,hogy melyik számomra a legjobb és ezért kérek tanácsot :) és azért vagyok kíváncsi a tamponra és a betétre is mert nagyon sokat úszok és nem szeretnék emiatt egy alkalmat sem kihagyni, de a hétköznapokban általában betétet használok

előre is nagyon köszönöm a segítséget :)


2015. okt. 19. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én tisztasági betétből a rossmann sajátmárkásat használom, egyrészt mert olcsó, másrészt mert vastagabb és én a vastagabbat jobban szeretem.

Tamponból is rossmannosat használok, mivel ebbòl akciósan 8 ft egy darab, az OB-ből meg 50-60 ft.

Eü-i betétből pedig Bella Herbs-t.

2015. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tisztasági betétből a naturella vált be, a vastagabb fajta, nem a vékony. Egészségügyi betétből csak az always soft like cotton fajtát szeretem. Tamponból az o.b-t szeretem, nem a flexiát stb, hanem a simán, általában normal méretet használok.
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem tamponból csak O.B. és a zöld csíkos sokcseppes.

Tisztasági betétből az Always normál. (kék csíkos) nem illatosított.

Intimbetétet egyáltalán nem használok, de gyerekként az Always night-ot használtam.


A Carefree-t kimondottan nem ajánlom.

2015. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, előző vagyok. Tamponból a Pro Comfort típust.
2015. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egészségügyi betétet nem használok, mert irritálja a bőrömet, mindegy, hogy a legolcsóbb, vagy legdrágább, mindtől vakarózok (elég ciki azért emberek közt feszengeni..)

Tampon OB, vagy mini vagy normal. Inkább normal első napra, a mini a többire. Elég kevés a menstruációm, így is egyszer megnéztem, meddig bírom egy tamponnal, a minit nem is számoltam, a normál, első nap 10órát bír..de ugye ilyet nem játszunk, mert veszélyes, szóval cserélgetem 3-4 óránként, pedig nincs tele.

Tisztaságiból Libresse, a legkisebb-legvéknyabb, lila a doboza, kicsi is a doboza. Nem tudom a nevét, mert mindig kiveszem a dobozból, és átrakom az erre használt neszesszerembe, az jobban mutat a fürdőben, a szekrényben, mint ilyen betétes dobozok:D

OB-ból van egyébként a csavart bordázatú, nem tudom a nevét, de látszik a képen, mert az a lényege, na az amúgy ..khm hamar felcsusszan:D Lehet azzal kéne kezdened, a mini változattal, mert azt a legkönnyebb felhelyezni, aztán ha már ez a kezedre áll, válassz olyan felszívóképességűt (normál,super), amelyik a menstruációdhoz való. Hogy mennyire erősen vérzel.

2015. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös!


A csavart bordázatú a ProComfort, és igen, könnyebben felcsusszan, mert a külsején van egy olyan anyag, ami a testmelegre reagálva síkosít, és ezért könnyebb a felhelyezése.

2015. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom az O.B.-t, iszonyatos a műanyag borítás rajta.

Jessa (DM saját márkás) tampont és tisztasági betétet használok.

2015. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) De amúgy jöhetnek még a vélemények :)
2015. okt. 20. 19:54
 9/12 anonim válasza:
15%
Mosható tisztasági betét! Keress rá neten..
2016. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tisztasági betét: Naturella: jó a kamillás illata

EÜ betét: Always: nekem ez vált be a legjobban, hogy nem folyik oldalra, hanem a "magjába" csak

Tampon: OB és Naturella felváltva :)

2016. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!