Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz ha nem fog megjönni a...

Mi lesz ha nem fog megjönni a menzeszem és ha nem lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
14 eves voltam amikor màrciusba megjött az első menzeszem már betöltöttem a 15 èvemet és oktober van és azota még mindig nem jött meg van folyasom és havonta egyszer fölerősödik és picit barnàs lesz de az nem nevezhető havi vérzésnek mitcsináljak anyukámnak nem merem elmondani menjek el nőgyogyászhoz ? és ugye ettöl még lehet gyerekem és ugye megfog jönni normálisan a vérzésem és milesz ha nem??kérlek segitsetek!
2015. okt. 19. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nagyon sokaknál van úgy, hogy miután először megjön, utána fél-egy évig sem jön meg normálisan, és csak aztán kezd beállni. Ettől még nem leszel meddő! Viszont azért lenne nagyon hasznos, ha megbeszélnéd anyukáddal, mert akár még az is kiderülhetne, hogy esetleg nála is pont így volt, és megnyugtathatna... Nekem ugyan 12 évesen jött meg először, de az első hónapban friss piros vér volt, utána való hónapokban viszont nekem is mindig csak barna folyás. Én is megijedtem ettől, és elmondtam anyukámnak, aki azt felelte, hogy ez normális. Egy idő után aztán be is állt rendesen.
2015. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy gond van, elmehetsz orvoshoz, aki megnézi (+vérvétel és hormonszint mérés).
2015. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!