Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fog megjönni a menstruác...

Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már voltunk július végén orvosnál ő azt mondta pár hónap kb 5 most már idegesít hogy tiszta fehér szilágyabb de néha folyik de akkor nagyon! A barátnőm Vasárnap töltötte a 11 et is rá két napra megjött neki nekem pár napja bele nyíllal a hasam aljába is fáj de ha beleülök a meleg vízbe is kíszálok nagyon fáj a hasam fel fázva nem vagyok is úgye az természetes dolog hogy reggel mindenki sárát pisil?! Anyukámmal már beszéltünk róla fel világosított minden :)Amugy juniustól vannak a folyások én július 13 án töltöttem a 11 et anyukám 12 évesen jött meg de a barátnőm anyának 13 is a barátnőmnek 10-11-en SOS
2014. nov. 14. 01:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ki maradt a alul is szőrös már nagyon a cicim mint egy nagy tojás a hónajamon pár honapja kezdodot 153 cm 33 kg de a másik baradtnom nagyon fékony is kb a honaj szőre mint egy felnotté?! hogy lehet...
2014. nov. 14. 02:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a barátnődet nézd , mindenkinek más a hormonháztartása.

Nekem 13 évesen jött meg elsőnek.

Van akinek 14 , szóval változó.

Felesleges neked ezen aggodalmaskodni , mindennek eljön a maga ideje :)

2014. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te Rebi!

Elolvastad, amit írtál?

"szilágyabb"

"nyíllal a hasam aljába"

"kíszálok"

"fel fázva nem vagyok is úgye"

"sárát pisil"

"anyukám 12 évesen jött meg"

"a barátnőm anyának 13"


Vessző egy sincs az írásodban.

Te 11 évesen most hányadik osztályba jársz?

Mert ha a szellemi színvonalad is olyan, mint az írásod, akkor még olyan 5-6 év, mire vérzésed is lesz.


Figyelj már oda egy kicsit.

2014. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj el felejtettem oda írni negatív komikat NEM kérek!!! Ha VAN nem veszek róla tudomást!!!
2014. nov. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!