Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mioma organic life könyvet,...

Mioma organic life könyvet, vagy a cd-t látta/olvasta valaki? Segített vagy elmulasztotta-e teljesen a problémát az életmódváltás?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de sok "csoda"szert és módszert kipróbáltam. Nem értek semmit.

Megműtöttek és megszűnt a probléma. Örülök, hogy túl vagyok rajta! Csak azt sajnálom, hogy nem szántam magam rá korábban.

2015. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Esmya nevű gyógyszert szedtem, Nekem sajnos nem csökkent tőle a mérete. Az orvosom kiműtötte a miómát, most babavállalásra készülök. Csodaszerekben én se hittem.
2015. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A barátnőm megrendelte a Mioma Organic Life-ot. Úgy tudom a panaszai csökkentek, a mióma picivel lett kisebb. Csakhogy mindennek nagy volt az ára. Állandóan azt figyelte mit eszik, hogyan él, mit vásárol. Erre nincs mindenkinek lehetősége. Akinek nincs ideje, figyelme, kitartása bele se fogjon, Ő menjen műtétre.
2015. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!