Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő, ha fogyás követke...

Mi a teendő, ha fogyás következtében elmúlik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tavaly egy nagyobb életmódváltásba kezdtem, amiről azt hittem egészséges, de azt hiszem kicsit túlzásba vihettem, ugyanis már lassan harmadik hónapja nincs menstruációm...

Azt a hibát követtem el, hogy a hobbimmá vált az egészségről szóló oldalak olvasása, ahol mindig mást és mást írnak, hogy mi a jó és mi nem. A végén már szinte alig ettem valamit, mert féltem, hogy nem egészséges és bajom lehet tőle...


Ilyenkor mit ajánlatos enni/tenni?



2015. jan. 16. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza kell hízni a BMI szerint normális testtömegre. Az egészséges táplálkozás pedig nem a koplalást jelenti. Szerintem a WHO irányelvei adhatnak egy alapot hozzá.
2015. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is elmész orvoshoz/dieteteikushoz tanácsadásra.


Másodszor elkezdesz rendesen enni. Mindegy mit, de nyilvánvalóan több kalóriát.


No persze az egész csak akkor áll ha nem terhes vagy...

2015. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A terhesség ki van zárva. Még szűz vagyok.
2015. jan. 16. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor egyél többet és hízz - míg vissza nem jön, és pluszban még 2-3 kiló.


Nekem 2 évig maradt ki anorexia miatt, aztán visszahízva normális volt, de most megint nem akar megjönni - a bökkenő, hogy már rendszeresen szeretkezünk a párommal... remélem, nem baba.

2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!