Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdem majd fogamzásgátló...

Most kezdem majd fogamzásgátló szedését? 20/L

Figyelt kérdés

21 napig kell szednem, aztán 7 nap szünet.

Ha a menstruációm első napján kezdem el, akkor 14 vérzésmentes nap lesz. De ugye elfogy 7 db gyógyszer.

Akkor most? Előbb fog megjönni?



2015. okt. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszeded első nap, amikor megjön. Elfogy a 21 tabi, 7 nap szünet jön. Ebben a 7 napban jön meg vmikor. Lehet, hogy még tart, amikor már el kell kezdened a következő levelet, ez nem baj. Nekem az 5. tabimentes napon jön meg mindig a megvonásos vérzés.

19L

2015. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha a menstruációm első napján kezdem el, akkor 14 vérzésmentes nap lesz. De ugye elfogy 7 db gyógyszer. "

Mivan??


szeded 21 napig,utána 7napig nem. megint szeded 21 napig,utána 7 napig nem. egy mesterségesen beállított "ciklusod" lesz. ha hozzád valót írt fel a doki,akkor csak abban a 7 napban lesz megvonásos vérzésed valamikor(mindig ugyanakkkor, nekem 3.naptól)

ha vérezgetsz a gyógyszeres napokban is,akkor valószínűleg nem találta el a gyógyszer hormon tartalmát.

2015. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, én az első vagyok. Én is csak akkor vérzek a gyogyi szedése alatt, amikor az új levelet kezdem, de még tart a mensi (nekem 5. napon jön meg). Ez viszont normális.
2015. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!