Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? 4-5 napja...

Mi bajom lehet? 4-5 napja hányingerem van, szédülök, hánytam is párszor. A dokitól kaptam hányáscsillapitót, ami kb 1 napig hatott is, de utána újra elöjött minden, utána azt mondta igyak sok teát, pihenjek.

Figyelt kérdés
Ezek után sem akar elmúlni. Szerintetek mi lehet a háttérben? Megyek vissza a dokihoz harmadjára is... csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.
2010. márc. 16. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a mai napon 2-3x is hőhullám jött rám...
2010. márc. 16. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagy esetleg terhes?
2010. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pár napon belül kell megjönnie a menstruációmnak, gondoltam mostmár megvárom míg megjön. azután meglátjuk:S
2010. márc. 16. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja értem, szóval benne van a pakliban. ha elmarad a mensid 2-3 nappal utána érdemes tesztelni reggeli vizeletből.

amíg nem zárod ki a terhességet, addig ne is vegyél be nagyon gyógyszereket, mert mi van, ha az vagy. hányinger ellen magne B6 az jó. keveset egyél de sokszor. érdemes lenne folsavat is szedned arra az esetre, ha tényleg baba van a dologban.

2010. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, messze nem biztos, hogy terhes vagy. Ezek a tünetek utalhatnak a mensire is, néha én is hányingerrel küszködök előtte. Esetleg nem vagy egy kicsit idegesebb, stresszesebb mostanában? Ez csak felerősíti a mensis tüneteket. Persze, ha nem vagy biztos a dolgodban, csinálj egy terhestesztet.

24/L

2010. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2010. márc. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!