Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonprobléma lehet oka ezeknek?

Hormonprobléma lehet oka ezeknek?

Figyelt kérdés
Semmihez nincs kedvem, semmi nem tud motiválni, unott és kedvetlen vagyok. Próbálok pozitiv lenni de belül marad az elégedetlenség. A menstrucióm fájdalmas, és pms-em is volt, most amióta cickafark teát iszom szerencsére ez szinte elmúlt, sem hasmenés, sem fájdalom, sem puffadás, sem depresszió nincs már mensi előtt (egy héttel tudtak mensi előtt jelentkezni ezek a tünetek). De a rosszkedv az maradt, és másra már nem tudok gondolni mint, hogy a hormonjaimmal van gond. Elmegyek kivizsgáltatni, de érdekelne, hogy mi a véleményetek, esetleg valakinek volt hasonló tapasztalata. Egy kreativ, sokoldalú, minden iránt érdeklődő, mozgékony, intelligensnek mondott nő vagyok. Nincs különösebb okom ilyen életuntnak lenni, persze vannak nehézségeim de kinek nincsenek.
2015. okt. 21. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tipikus hormonzavaros tünet egy enyhe depresszió. Szerintem vesd be a szokásos módszereket, mozdulj ki, sportolj, egyél egészségeset, stb. Ha a hormonokkal van gond akkor annak más tünete is szokott lenni.
2015. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meglehet, még ami miatt gondoltam a hormonzavart, az az, hogy akném is van néha méghozzá ciszták formájában. Általában középidőben és mensi előtt 1-2 nappal. Fogok edzeni járni, már jártam egy időben és jó volt. Több olyan dolgot iktatok az életembe, amit szeretek. De azért egy hormontesztet szerintem megcsinálok mert doki is ajánlotta az akne miatt.
2015. okt. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!