Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Menstruációs gondok.

Mit tegyek? Menstruációs gondok.

Figyelt kérdés
A menstruációm csak pár hónapja jött meg. Azóta ÁLLANDÓAN feszélyezve érzem magam. Hogy esetleg akármelyik percben megjöhet. Az iskolában állandóan átázott a nadrágom pedig kb minden szünetben cseréltem betétet. Mindig a derekamra kötött pulcsival mászkálok. A betétet jól rakom be. Az Always legerősebb éjszakai betétét használom. És nem bírom ezt tovább. Nagyon sokat vérzem. Tehát egyszerűen nagyon sok. (nem tudom hogy kellene kifejezni, remelem érthető) tampont még nem próbáltam. Szerintetek erdemes lenne? Tudtok nekem egy KÉNYELMES megoldást a problémámra? Az anyámra nem számíthatok. 13/L

2015. okt. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, a tampon lehet megoldás, de ha akkora betét kell, akkor csak félmegoldás, tehát mindkettő legyen. Mini, esetleg normál, de én azt nagynak érzem plusz a betét. De egyszerűbb, ha elmégy a gyerek nődokihoz, hátha az tud mondani valami észszerűt
2015. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen menj el orvoshoz, ha ennyire vérzel. Akár a gyerekorvosodtól is kérhetsz tanácsot, biztos segít.
2015. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Használj tampont, és tegyél be mellé egy normál betétet.

19L

2015. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Inkább orvoshoz menj el ezzel, mintsem tampont kezdj 13 évesen használni, az ennyire erős vérzés nem teljesen normális.
2015. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
szedj vastablettát is, mert vérszegény lehetsz
2015. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a C vitamin sokat segít. De most egyébként is majdnem 3 évvel azután, hogy megjött az első mensim, végre nem olyan rengeteg mint eddig mindig. Mostanában alig vérzem, már kedzek ezért aggódni. De egyébként már voltam több nőgyógyásznál, egyik sem talált semmit. Most hormonvizsgálatot csinálnak rajtam emiatt és más miatt is, de még nem derült ki semmi, de valószínűleg valami betegségem van, úgyhogy neked is azt ajánlom, hogy menj el egy nőgyógyászhoz és egy endokrinológushoz.

15/L

Nyugi, pontosan tudom milyen szar érzés mikor minden pillanatban attól rettegsz, hogy átázol.

2015. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az erős vérzésre jó a nagy adag C vitamin reggel-este, ezt nőgyógyász ajánlotta nekem.
2015. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!