Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció miatt lehet?

Menstruáció miatt lehet?

Figyelt kérdés
A mellemből fehér váladék jön ha meg nyomom. A menstruációmnak ma van vége, nem tudom ez közre játszik, habár eddig ilyen soha nem volt csak amikor babát vártam. Mivel most múlt el így ezt kizárnám! Nem vagytok orvosok nem láttok belém, de hátha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban és hogy mit lett a vége eredménye, hogy miért volt ez neki. Köszi előre is!

2015. okt. 23. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetsz terhes, annak ellenére, hogy megvolt a menzeszed. Egyrészt elöfordul olyan nöknél is, akiknek az elözö terhességeknél nem volt vérzése, másrészt ha a menzesz elött néhány nappal (rendkívüli peteérés esetén) is teherbe eshetsz és akkor az esedékes menzesz rendesen megjön.


Szerintem két hét múlva tesztelj, akkor kiderül, hogy terhes vagy-e.

2015. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Majd meglátom akkor két hét múlva mi lesz!
2015. okt. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!