Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 75A-s mellem van,155 centi...

75A-s mellem van,155 centi vagyok. Mikor nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és az osztályból nekem a legkissebb a mellem, nekem és még 1 lányak nem jött meg a menstruációja. Nagyon zavar, az egyik barátnőm amikor rajzoltam megkérezte kitrajzolok h ilyen pici a melle és akor rá vágta hogy magadat? Nagyon rosszul esett és nem tudom mit csináljak. Fehérfolyásom már majdnem 2 éve van, mikor jöhet meg és mit csináljak?

2015. okt. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon utálni fogsz: majd az idő megoldja...:)

Nekem semmi sem volt a gimi másodikjáig, aztán megindult, és meg sem állt az E kosárig!

És mindenkit utáltam, aki azt mondta hogy "majd megnő"

A fehér folyással nem kellene dokihoz menned?

2015. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 75As a mellem, de én imádom:) Nincs vele sok gond, szerintem cuki a pici feszes mell, barátomnak is tetszik. Azt hogy mikor jöhet meg senki se tudhatja, de ne szomorkodj amiatt se, mindennek eljön az ideje:) 18l
2015. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. ;) Én úgy tudom hogy a fehér folyás normális. Vagy nem??? Aggódnom kellene???
2015. okt. 26. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, azt jelenti, hogy működik a szervezeted, elkezdődött a nemi érés. Amúgy a hüvely tisztítására van, az lenne baj ha nem lenne. Viszont nincs konkrét összefüggésben a menstruációval. Értem ezt úgy, hogy nem lehet tudni mennyi ideig van fehér folyás menstruáció előtt, mert ez is egyénfüggő.
2015. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :) Akkor nincs semmi baj. :) Köszi még egyszer mindenkinek.
2015. okt. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!