Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem el fog. Gátlót...

Most kezdtem el fog. Gátlót szedni, de nagyon rágyújtanék. Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem szabad.

2015. okt. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Pech.
2015. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem előnyös foggátló mellett dohányozni, de egyébként sem. Én szedek gyógyszert és mellé néha-néha elszívok egy pár szál cigit, semmi bajom. Sokan dohányoznak foggátló mellett is, csak nem javallott.


23/L

2015. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
????????????,, miért ne lehetne .. nekem az összes csaj ismerösöm aki fog gátlot szed dohányzik mellette... a barátnőm is dohányzik 4 éve :D és semmi baj nem volt vele :D
2015. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmi káros gyógyszert! Inkább dohányozz!
2015. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rágózz....

Nem poén a trombózis...sem a ki tudja mit válthat ki.. Lehet nem rövidtávon, de hosszútávon. Mondjuk hosszú távon meg azzal a műhormonos szarral mérgezed magad...

2015. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja a cigizés a fogigátlót. nyugodtan elszívhatsz pár szálat naponta, attól még meg marad a fogi gátló hatása.
2015. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a fogamzasgatlo hatasat rontja ellenben fogamzasgatlo mellett a bagozas jelentosen megnoveli a trombozis kockazatat. Nem a lehetseges terhesseg itt a lenyeges kerdes hanem a nem kivant elhalalozas.
2016. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!