Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, büdös váladék folyik a...

Gáspár Laura kérdése:

Fehér, büdös váladék folyik a bugyimba. Nagyon zavaró. Nadrágon keresztül is érzem.13 éves vagyok és nem rég kezdtem el ezeket a tüneteket tapasztalni. Még nem szeretkeztem senkivel. Mit tegyek? Baj lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

nem,nyugi ez csak hüvelyfolyás,vagy hüvelyváladék

12/L

2015. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire büdös? Mert ha büdös, az lehet fertőzés miatt is. Természetesen van egy alap szaga, szerintem te azt érzed, mert még új neked az egész. Ha túró állagú és tényleg büdös lesz, valamint viszket a hüvely bejárata, akkor valszeg fertőzés van a háttérben. De Nálad szerintem semmi gond. Beszélj róla nyugodtan anyukáddal. :)

19L

2015. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, árulnak erre a célra nagyon vékony tisztasági betétet. ;)
2015. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nadrágon keresztül is érzed, és ilyen hirtelen alakult ki ez a szag, akkor sajnos bakteriális vagy gombás fertőzésed lehet. Anyukádnak kell elmondani, és ő tud segíteni neked.
2015. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan büdös, inkább kellemetlen szagú. Főként délután érzem.

Gomba vagy fertőzés mitől lehet odalent?

2015. szept. 3. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

A fehér folyás természetes dolog,minden nőnek van,kamaszkorban jelenik meg,a hüvely tisztulását szolgálja és a menopauzáig eltart(amig véglegesen elmúlik a mensid 45-55 éves korodig).

A folyás színe fehér,átlátszó lehet,amikor száradni kezd sárgás(pisihez hadonló színű),mivel ez is testnedv van pici szaga de ha szárad a folyás,vagy meleg van(mert akkor a nuni is izzad)erősebb lesz a szaga.


Libresse CurveFit tisztasági betétet roosmanban tudsz venni,ez az egyik legvékonyabb betét,egyenként van csomagolva,így cserélgetni is tudod.Használj tisztaságit és a bugyid akkor tiszta marad.


Mensi előtt,felfázáskor,más betegségek alatt a folyás mennyisége,de állaga is változhat.De a folyás is hol több,hol kevesebb,hol meg mintha nem is lenne.



Gombás fertőzést bárhonnan el lehet kapni,nyilvános wc használatakor(hiába mosol wc-zés előtt,után kezet a kilincset több ezren megfogták,ahigy a csapot is,minden hol vannak bacik),közös törölköző használatakor,nyilvános wc-re ülve,sextől,felfázástól,de a nők hüvelyében(fiúk makkján,ők is elkaphatják ám,náluk erős antibiotikum használata után gyakorta alakul ki gomba)van egészséges mennyiségű gomba ami minden ok nélkül túlszaporodik és ekkor gomba alakulhat ki.Nők 40%-a élete során gombás fertőzést kaphat el.stb


Canesten krémet a gyógyszertárba lehet kapni,de canesten hüvelykúppal együtt célszetű hadználni.

2015. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lennék a helyedben kedves kérdező 🥰
2020. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!