Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat a terhesség?...

Előfordulhat a terhesség? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nálam egyszerű volt mindig a menzesz óraműpontossággal megjön minden hónapban ugyanazon a napon és 4napig tart. Fogamzásgátlót nem szedek, mert a legalacsonyabb hormontartalmú is felborította a hormonháztartásom és elég sok rosszullétem volt miatta. Mára már exemmel 2 hónappal ezelőtti együttlétünk során az óvszer csődöt mondott. Fiatalok vagyunk éppen h elkezdtem a nagybetűs életet ő viszont még az egyetemen tanul, nem szándékoztunk babázással foglalkozni. Az esemény utáni megoldást választottuk. Aznap (15órával később) a munka után egyből ügyeletre mentem (bár ne mentem volna... az orvos gyakorlatilag minden szajhának összenevezett) bevettem a gyógyszert, egy hétre rá érkeztek a borzalmas fájdalmak (hátfájás, gyomorgörcs, fejfájás)gondoltam mellékhatás. Utána valónap meg is jött a menzeszem 2nap és vége lett. Eltelt két hét és eljött a havonta várva várt nap megjött, ismét csak 2 nap. Nem törődtem vele gondoltam a gyógyszer hatása még talán. Ma viszont itt vagyok és késik. Igaz csak néhány napja, de akkor jelentkezett más is. Minden nap hányingerem van és a kávét, cigit nem viseli el a szervezetem órákon át fejfájás gyötör. Az exemmel 1 hete mentünk külön, mert közben másik városba költöztem, és esélyünk se volt a találkozásra. Szerintetek előfordulhat h terhes vagyok?

22L



2015. okt. 26. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tartom valószínűnek. Szerintem az esemény utáni tabinak a mellékhatásai még ezek. De csinálj tesztet, attól megnyugszol :)
2015. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!