Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréstől kezdve mellfájdalom?

Peteéréstől kezdve mellfájdalom?

Figyelt kérdés
Ez a második olyan hónap, mikor már peteéréskor elkezd fájni a mellem. Idáig mindig csak a vérzés előtt 2-3 nappal fájt, innen tudtam, hogy meg fog jönni. Most és előző hónapban is viszont már ovuláció idejétől érzem. Ez normális jelenség? Csak azért furcsállom, mert nekem ilyen még nem volt. Terhesség kizárva, egy védekezés nélküli együttlétem volt még augusztus végén,azonban a teszt negatív, és meg is jött. Van okom aggódni? Hormonprobléma lehet?
2015. okt. 27. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
érdekes,egy ideje én is igy vagyok,kb 1 éve már,azelött pedig nem volt.valami hormonváltozás lehet,de nem hiszem hogy gond lenne.legalábbis nálam talán nincs semmi gond,vagy nem tudok rola,éves vizsgálataim rendben vannak
2015. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!