Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számíthatok csak menstruációra?

Számíthatok csak menstruációra?

Figyelt kérdés

Peteérés után 3-4-5 nappal kezdődtek a tüneteim. A mellem iszonyúan érzékeny, és néha fáj a mellbimbóm is. Kicsit hisztis vagyok. Reggel 36, délután pedig 37 fokos a hőmérsékletem, továbbá mensi érzetet/mensi szerű görcsölgetéseket érzek. A mellem fáj a legjobban. Általában ilyenkor mindig érzékeny, és nagyon megduzzad, de most a mellbimbóm is fáj. A menstruációmnak 1 hét múlva kell megjönnie. Kicsit brteg is vagyok, köhögök, kapar a torkom, hőrmelkedésem is volt.

Ezek lehetnek csak menstruációs jelek? Annyi terhességes topikot olvastam már, hogy gondoltam felteszem a kérdést. Köszönöm a normális, indokolt válaszokat! :) 16/L



2015. szept. 5. 12:43
 1/6 Linó03 ***** válasza:
Miért? Történt valami? Nem védekeztetek, kiszakadt a gumi, stb.? Kezdjük innen.
2015. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
így igaz első! KI VELE KISLÁNY, MI TÖRTÉNT? ÉS NE HAZUDJ!
2015. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk, mindig. A peteérésem előtt 2-3 nappal is óvszer volt, csak előnedves lett a keze, ami rákerülHETETT az óvszer végére. Ennyi történt.
2015. szept. 5. 13:55
 4/6 A kérdező kommentje:
A peteérésem 6-7 napja volt, a tüneteket 4-5 napja érzem. Tehát a peteérés után 1-2 nappal már elkezdődtek.
2015. szept. 5. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Beteg is vagy és mindjárt megkell jönnie, plusz ráparázol a terhes vagyok-e kérdésre.

Nem olyan könnyű teherbe esni, 99,9% hogy megfog jönni, akkor amikor kell (esetleg pár nap késéssel, köszönhetően a megfázásnak és az aggódásnak) .

2015. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Hasszurkálás, gyakori vizelés utalhat felfázásra? A torok kaparás mellé külön jó...
2015. szept. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!