Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a folyás?

Normális ez a folyás?

Figyelt kérdés

A puncimon szoktak lenni fehérfolyásos "maradványok".(darabkák)

Ez mindenkinél így van, vagy fertőzésre utal?



2015. okt. 28. 00:03
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem. De ez csak tipp. Fordulj orvoshoz.
2015. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az ajkak közt van ilyen fehér trutyi az normális a hüvelyváladékból, izzadtságból, elhalt hámsejtekből tevődik össze. Kicsit undi de veszélytelen. Szmegma névre hallgat és férfiaknál is jelen van csak esetükben a makkon.


Ha a folyásod darabos az nem normális.

2015. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi az a darabos folyás?
2015. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez undi lesz, ezért leszögezem, hogy rendszeresen tisztálkodok. Nekem nap végén néha a hüvelynyílas környékén van pár kis darab, ami szerintem a fehérfolyás, ami odaszárad. És kilenc kis puha darab lesz belőle. Meleg vízzel könnyen lejön. Azt még nem tudom, hogy igazából mitől van, mert néha hónapokig nincs ilyen, máskor meg két nap is egymás után. Szerintem befolyásolhatja a fehérnemű anyaga. Szóval nem hiszem, hogy gond lenne, mert néha nálam is előfordul, és ez nem fertőzésre utal, mert nem a folyás darabos, hanem megszáradt állapotban olyan.

19

2015. okt. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*És ilyen kis puha darab lesz belőle. Nem kilenc. :)
2015. okt. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez csak akkor szokott lenni ha szőr van a puncidon, és (ha nincs tisztasági betéted) akkor rászárad a szőrre.
2015. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2015. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!