Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás menstruáció előtt?

Fehérfolyás menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
18 vagyok, már több mint 5 éve megvan. Pénteken kellett volna jönnie, nem rendszeres a ciklusom, van hogy 40+ napra jön meg. Idén az átlag eddig 32 nap. Viszont még nem volt olyan hogy folyásom lett volna előtte. Múlt hét eleje óta van, tegnap ill. teglapelőtt "tojásfehérje" állagú volt, amikor nyúlós és egyben jön ki. Azelőtt illetve ma csak tejszerű. Azt olvastam hogy a tojásfehérje állagú a méhnyálkahártya leválása után távozó víz, ezt 1-2 nap után vér követi, de még semmi. Premensi tünetek megvoltak (hasfájás, farkaséhség, ingerlékenység), de most tanácstalan vagyok hogy mi történik. Valaki hasonló tapasztalatokkal tudna segíteni? Lehet ez fertőzés vagy egyéb probléma tünete?

2015. okt. 27. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ez nem fertőzés. Normális. Magad is írtad, hogy néha késik. Akkor egyszer csak majd megjön.

19L

2015. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem fertőzés, nekem is szokott lenni ilyen!
2015. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyetlen amit furcsálok hogy eddig nem volt ilyen. De akkor megnyugodtam :)
2015. okt. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!