Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
3 napja vettem észre hogy eléggé viszket odalent( még mielőtt érkezne hülye válasz tisztálkodok rendesen). mára már fáj is a hüvelyem körül és piros. mi lehet a baj. szűz vagyok tehát nem ilyenre kell gondolni. nagyon kellemetlen, sosem voltam még nőgyógyásznál sem. mit ajánlotok? 18/L

2015. okt. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzés, hüvelygomba lehet, menj el nőgyógyászhoz, majd ő eldönti, hogy milyen kezelés kell rá.
2015. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet gomba vagy egyéb fertőzés, az akkor is lehet, ha szűz vagy. A helyedben elmennék orvoshoz, főleg, hogy már 18 vagy. Nem árt az évenkénti ellenőrzés sem, sőt, ha már most lesz egy jó orvosod, az majd jól jöhet még.

24N

2015. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászt tudok leginkább ajánlani. Itt van már amúgy is az ideje 18 évesen. :) Nagy eséllyel gomba, de lehet más kórokozó is, ezért nem javaslom az öngyógyítást találomra.


31/N

2015. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ez mitől lehet?
2015. okt. 29. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy hatszáz okból... a hüvely soha nem steril, mindig vannak benne kórokozók, még csak az se kell, hogy feltétlenül kívülről jusson be. Elég ha felborul a hüvelyflóra, máris el tudnak szaporodni. Ehhez elég az immunrendszer legyengülése, egy rossz fehérnemű, új tusfürdő, őblítő, mosópor, stb.


Egyébként a végbél környékéről is könnyen jut a hüvelybe baci, ez anatómiai sajátosság.

2015. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!