Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 14/L (menzesz)?

Ez normális 14/L (menzesz)?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban jött meg először, aztán idén januárban másodjára, majd júliusban harmadjára. Azóta semmi. Tudom, hogy ilyenkor még rendszertelen, na de ennyire? 14/L

2015. okt. 29. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Először nekem is hasonló volt. Megjött úgy 13 évesen akkor normális volt pár hónapig aztán fél év kimaradt. De azért a tiéd kicsit más talán. Nem tudom, de nem árthat megkérdezni egy orvost.
2015. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem, nem normális. Tudom,hogy ijesztően hangzik (pedig egyáltalán nem az) de el kellene menned egy nőgyógyászhoz. Lehetőleg valaki olyanhoz aki rendes, normális. Ez nagyon fontos, ha először mész, nehogy rossz élménnyel indíts.

Továbbá anyukáddal is beszélned kellene róla. Elkísérhetne meg ilyenek.

Egyébként a menstruáció nagyban összefügg a lelki állapottal is.

2015. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, nekem két évig volt szünet. Basszus 14 éves, nem 20! Húgom ilyen idős, és nem pörög rajta ennyire. Majd megjön.
2015. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs semmi baj! Nekem kimaradt egyszer majdnem egy évig, már majdnem mentünk nőgyógyászhoz, de hál istennek megjött :D
2015. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, teljesen normális dolog.
2015. nov. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez teljesen normális a korodban még.
2015. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy ez még normális.
2015. nov. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!