Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztos nem normális, mi...

Ez biztos nem normális, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Van az a problémám, hogy a nunimból mindig folyik valami. Nem menstruáció, mert átlátszó bár nem mindig.

De egyszerűen túl sok folyik. Szóval érzem, hogy folyik és minden nap kell tisztasági betétet használnom, mert attól félek, átázik a farmerem. Holnapután elmegyek vele orvoshoz, de addig szeretnék tudni valamit, hogy mégis csak úgy megközelítőleg. Eléggé félek :(



2015. okt. 20. 18:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként 15 éves vagyok ezt elfelejtettem odaírni
2015. okt. 20. 18:56
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez a fehér folyás . a hüvelyed igy tisztitja magát . ez teljesen normális , minden nőnek van :)
2015. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. vagyok , még annyit hogy fölösleges a tisztasági . nem egészséges , és annyi biztosan nem folyik hogy átázzon . csak úgy érzed.
2015. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ez már több hónapja van.. ez se baj? :( és egész nap?
2015. okt. 20. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Egész életedben lesz, csak nem mindig ugyanannyi. 50 éves korodra múlik majd el kb. Ezzel nem kell dokihoz menni.

19L

2015. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi h válaszoltál. Anyukám szerint nem normális. És nem is mindig színtelen bár az lehet pár csepp vizelet is ami megfesti nem tudom
2015. okt. 20. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte mindig van (csak közvetlenül menstruáció után nincs) és nagyon sok is. Ez nem probléma, vagy természetellenes. Ha büdös, viszket és nagyon más színe van az rossz. Amúgy nem kell vele orvoshoz menni. És is mindig hordok tisztaságit, van hogy 1 nap kettőt is. 18l
2015. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És lehet nem egészséges a tisztasági, de különben átázik a bugyim (igen, lehet annyi). És az elég kellemetlen, mert olyan mintha vízben ülnék egész nap. Szóval nyugodtan használd ha kell, csak lehet ne a legvastagabb fajtát, hogy tudjon szellőzni picit. (előző voltam)
2015. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ázott már át és tényleg nagyon rossz. Tényleg mintha vízben ülnék és azon görcsölök hogy mások látják-e. Nem annyira büdös inkább a vizeletet érzem rajta de nem szokott átlátszó lenni. :/
2015. okt. 20. 21:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém se, néha fehéres. De ha már úgy is mentek orvoshoz, majd elmondja, hogy biztos nincs e baj. De szerintem nincs:)
2015. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!