Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Ez normális?

Wizzzz kérdése:

Sos! Ez normális?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menstruációm, pedig mindig pontosan meg szokott jönni. Tünetek vannak, hasfeszülés, derek fájás, a cicim is fáj, de még mindig csak fehér folyásom van.( Kb 1 hónapja a barátom megujjazott, elő is vette, de nem történt behatolás, és nem is állt fel neki, de ezután meg is jött, ahogy kell) Most viszont nagyon félek, nem tudom miért késik. Valaki?

UI: kb egy hónapja szedtem Dalacin nevű antibiotikumot, az esetleg befolyásolhatja? Mellesleg nem kis adag stressz ért a tegnapi nap folyaman... :(


2015. okt. 31. 08:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a hülye megfogalmazásért, de kétségbe vagyok esve

ja, és 18/L

2015. okt. 31. 08:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak mellett ez teljesen normális, nyugi. Aggodalomra semmi ok. Nem gép vagy, néha amúgy is késhet, vagy megjöhet hamarabb.

19L

2015. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kétségbe esve, egyrészt a Dalacin is befolyásolhatja, a stressz is, másrészt nem vagyunk gépek, akik óraműpontossággal működnek- ilyen akkor is előfordulhat, ha épp nem történt semmi. Sőt, ha 1x-1x kimarad egy menstruáció, akkor sincsen semmi baj, az is előfordulhat. Ha fáj a hasad, feszül a cicid, az azt jelenti, hogy valószínűleg megjön hamarosan, ne aggódj :)
2015. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linó03 ***** válasza:
Csatlakozom az előzőekhez + ebben a korban még történhet természetes változás a felállt ritmusban.
2015. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!