Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti tünetek,...

Menstruáció előtti tünetek, ezek normálisak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


sajnos én olyan vagyok, hogy menszi előtt már 1-2 héttel fájnak a melleim.

Viszont menszi előtt egy héttel már görcsölök, fáj a derekam és lent a hüvelyemnél diszkomfort érzésem van. Nem viszket, de olyan furcsa. Kóros folyásom most sincs, enyhén sárgás, nyálkás, átlátszó és semmilyen szaga sincs neki! Nincs kiütésem se.

Még annyi, hogy menszi előtt sajnos a bélműködésem is megváltozik, és ilyenkor erősebben fáj a hasam plusz sokszor van hasmenésem...

Normálisak ezek a tünetek?

Habár most teljesen véletlen (nem vettem észre) mentolos tusfürdőt vettem, ez okozta kellemetlen tüneteket lent beleértve esetleg a folyás mennyiségét is?

Nem gondolnám, hogy fertőzésem lenne, ráadásul előtte Gynophilus hüvelyflóra visszaállító kúpot használtam.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. okt. 31. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan küzdenek hasonló tünetekkel. Próbáld ki a Premens tablettát, nekem sokat segített hogy enyhüljenek ezek a kellemetlenségek. Hosszabb távon kell szedni.

A tusfürdő irritálhat, ne használd intim részen, én javaslom a gyógyszertári mosdókenőcs használatát ezen a területen.

2015. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!