Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy vérzek?

Normális, hogy vérzek?

Figyelt kérdés
21.-én tették fel a spirált (Gold Lily), utána 4 napig véreztem, de az a mensi volt. Voltam ellenőrzésen dokinál (a feltétel után egy héttel), minden rendben volt. Tegnap délután azonban elkezdtem vérezni, elég erősen. Tudom, hogy lehetséges vérzés, de igen csak meglepődtem. A mensi nem lehet, mert most múlt el alig egy hete. Közti vérzésnek meg szerintem ez elég durva. Soha nem véreztem még ennyire. Lányok, nők, akik hasonló cipőben járnak vélemények? Köszi!
2015. okt. 31. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik ám nőgyógyászati ügyelet
2015. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólást! Az ügyelettől kb. 80 km-re vagyok...nem mennék feleslegesen..
2015. okt. 31. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez nem izgat, minket miért kéne?
2015. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hîvd fel az ügyeletet minél előbb.
2015. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyulladástól vérzel. Orvos fog felírni antibiotikumot. Sajnos az nem mindenkinek segít. Sokan nem bírják a spirált használni.
2015. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a normális választ! Hétfőn megyek a dokihoz. Érdekes mert 5 napig nem volt semmi bajom és utána kezdtem vérezni...
2015. nov. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!