Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben (menstruáció)?

Figyelt kérdés

Már augusztusban sem volt menstruációm és azóta egyszer sem. Észrevettem,hogy mostanában mindig ennék valamit,de lehet ezt csak már hozzá kombinálom és evés után "megnő" a hasam . Más panaszom nincs. Tudom ,hogy el kell mennem orvoshoz,de még sose voltam és nagyon félek tőle. Mit csinál ilyenkor ? :) Volt valakinek hasonló panasza?

19/L



2015. okt. 31. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet ennek, hormonális, de az anorexiásoknak se jön meg, és még ezer más ok. Ha pesti vagy, írj rám, és priviben ajánlok jó nőgyógyászt, akitől nem kell félni. Ajánlatos elsőre női dokit választani, mert empatikusabbak. Egyébként elmondod neki a panaszaidat, megjegyzed az utolsó menzesz első napját, mert azt kérdezni fogja, majd megvizsgál. Ő tudja majd, milyen vizsgálat kell, kacsával vagy hüvelyi ultrahanggal. Az evés után megnőtt has az más lehet.
2015. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!