Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete menstruálók félek...

3 hete menstruálók félek valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3 hete mensizek egyfolytába hol erős hol gyenge, darabos, alvadt, nyálkás, nyúlós! Voltam a dokimnál de csak néz és néz gondolkozik meg ultrahangozot megvizsgált de semmi nem tudja, hogy mitől van de ha ő nem tudja akkor ki el sem tudom mondani mennyi betétet használtam el 3 hét alatt hol görcsölök vagy szúrkáló fájdalmat érzek félek, hogy nagyobb baj van a doki annyit mondot ha nem múlik akkor hívjam és eü.kaparást végez. Még nem szűltem 25 éves vagyok férjezett de persze már nagyon vágynék egy picura de ez így felejtős lesz! Ha valaki van vagy volt hasonló helyzetben kérem írjatok nektek mi vált be :(

2015. aug. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
másik doki?
2015. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem 2 hétig volt 1x, aztán elmúlt magától, azóta nem volt ilyen problémám - nagyon stresszes időszakomban volt.

Egy barátnőm járt hasonló cipőben 3 hétig folyamat megvolt neki elment orvoshoz, fogamzásgátlót kapott... azóta normális neki. Menj az orvosodhoz vitasd meg vele ezt a lehetőséget. Legjobbakat! És ne félj, meglesz az kisbaba :)

2015. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hormon probléma
2015. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magánnál voltál?

Mioma nincs?

2015. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen magán dokihoz járok nem kevés pénzt fizetek. Megvizsgált menstruáció közben is, és ultrahangot is végzet, de semmi! Szegény nem tudta mi okoza. Voltam hormon vizsgálaton és semmi csak d vitami hiány de azt már szedem 2 hónapja :( hát ennyi nem tudom mi lehet ez az egész pedig úgy várom már azt az alkalmat, hogy egyszer azt mongya a doki itt a várva várt csóda 😢😢😢
2015. aug. 21. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be szépen a női klinikára a leleteiddel és kérj vizsgálatot! Ha nem nógyógyászatai, akkor endokrinológiai a probléma. Orvost kell váltani.
2015. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!