Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülők, ti milyen problémával...

Szülők, ti milyen problémával viszitek el a lanyotokat (10-14 eves korban) nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

És a lanyotok mennyire ellenkezik?

Ti bementek vele?



2015. okt. 31. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt olyan problémája a lányomnak, hogy el kelljen vinni.

De ha lenne, valószínűleg tőle tudnám, így nem ellenkezne. Kérnék neki időpontot, elmennék vele. Az első pár percben akkor lennék bent vele, ha ezt külön kérné. De a vizsgálat idejére biztos kimennék.

2015. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Én 18 vagyok, és még nem voltam nőgyógyásznál, szerencsére még nem volt rá szükség.
2015. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ped asszisztensként általános iskolában,és volt egy kislány aki folyton vakarózott ott,nyilvánvalóan valamilyen fertőzés kínozhatta,de az anyukája nem vitte el orvoshoz,sajnáltam szegény kislányt :(.
2015. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. És miért nem vitte el??

Ha nincs pénze magandokira, akkor ott az sztk :/

2015. nov. 1. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem,nem is érdekelte..
2015. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fertőzést szed össze,viszket odalent akkor kell elvinni de gyermekgyógyaszhoz, női orvost keresve.Tehát csak indokolt esetben.A gyerekkel át kell beszélni mi fog történi,mért,mit szeretne a gyerek,hisz 10-14 évesbis lehet már szégyenlős,nem biztos higy az anyja előtt nem lenne kínós neki levetjőzni,beterpeszteni.Én anyu előtt biztos nem vizsgáltattam volna már meg magam.


Tehát a gyerek korának megfele!ően mindent elmindani,átbeszélni.


Csak indokolt esetben kell orvoshoz vinni,mertnolyat is hallottam ahol egészsges tinit tett ki ilyen tortúrának aki amúgyis is szégyenlős volt(felnőttkênt is emlékszik rá) mert nem vette a fáradságot hogy utána olvason a fehér folyás megjelenése kamaszoknál normális.

2015. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!