Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem kaptam a Klion - d 100...

Nem kaptam a Klion - d 100 tablettához applikátort, ez baj?

Figyelt kérdés

magamnak még a tampont se tudom feldugni

mélyen kell behezeni igaz?

mennyire hatásos ha annyira nem lesz bent mélyen?


2015. nov. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs hozzá. Le van írva a tájékoztatóban minden.
2015. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy alapból nincs

csak megijeszt

2015. nov. 4. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én képtelen lennék a tampont plusz ezeket a bogyókat aplikátorral feltenni. Mindig az ujjammal teszem fel. Sokkal egyszerűbb szerintem. :D

A klion D ráadásul csúcsos alakú, tehát elég könnyen felcsúszik. Tedd fel az ujjaddal. Annyira nyomd fel, amennyire csak tudod, én a mutató ujjammal szoktam teljesen feltolni, de mikor hogy sikerül. Ez elég mélynek számít. Én igen erős gyógyszer, tehát pár napon belül hat (nálam már a második nap is nagyon kellemes volt utána).

Ha felhelyezed, először lehet, hogy csípni fog, mivel "dolgozik", viszont ez normális. A többi már kevésbé lesz ilyen, mert hat a tabletta. Este helyezd fel, és tegyél be alá egy tisztaságit, mert reggelre és napközben többnyire kifolyik.

19L

2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
enyémhez sajnos volt, de nem birtam vele felrakni igy csak kicsit sikerült.... fele kijött reggelre....
2015. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: a kúp az feloldodik és kijön
2015. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!