Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is kellemetlen a KLION...

Reguskah kérdése:

Nektek is kellemetlen a KLION D100 tabletta használata?! Szúr, viszket, csíp, éget. El se tudom mondani mit érzek. Ez valami bajt jelent, vagy normális dolog?!

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Az első kúp felhelyezésekor még nagyon csíp, a következők már tűrhetőbbek. Azért csíp és fáj ennyire ilyenkor, mert "dolgozik". A többi elviselhetőbb lesz. :)

19L

2015. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most használok először, és kicsit megijesztett.. Köszönöm a segítséget! :)
2015. okt. 7. 22:55
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem normális. Én mikor csak hüvelytablettát kaptam semmi ilye tünetem nem volt. Éreztem hogy jobb felhelyzés után. Egyszer máskor szájon át szedhető tablettával kaptam a hüvely tablettát. Na akkor én is így voltam. Alig feltettem brutàlisan égett viszketett. Nem is raktam fel többet. Visszamentem és kaptam másikat. Nem kell szenvedned menj vissza.
2015. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a Klion D ilyen. Attól, hogy a hüvelytablettád nem így hatott, nem jelenti azt, hogy egyik gyógyszer sem hathat így. Ez ilyen kúp, az első pár alkalommal csíp. Régen kérdeztem anyától, amikor először használtam, hogy mire számítsak. Ő mondta, hogy csípni fog. És tényleg. Tehát nem mondok hülyeséget.

Első voltam.

2015. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megoszlóak a vélemények..úgy vagyok vele, hogy most volt az első és az utolsó, hogy használtam.. mert nagyon kellemetlen ez az érzés.. gondoltam amire orvoshoz eljutok rosszabb lesz stb.. és mivel volt itthon, kipróbáltam.. de hülyeség volt.
2015. okt. 7. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Tapasztalatom szerint az egyik leghatásosabb. Gyorsan megszünteti a gombás és egyéb fertőzést is. Az első 2-3 alkalom kellemetlen, de utána egyből jobb. És az első használat után én már másnap nem is viszkettem. Persze mindenki maga dönt, de szerintem használd el azt a mennyiséget ebből,amennyit a doki mondott.
2015. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettetek nekem!Most már egész jó, nem csíp annyira, inkább a méhem érzem most.. amúgy az nem baj ha nem orvos mondta, csak magamtól csinálom?
2015. okt. 7. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De, baj! Ugyanis csak orvos tudja megállapítani mi okozza a tüneteid és arra ad célzott kezelést.
2015. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az első kellemetlen, a többi már oké lesz.
2015. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon erős gyógyszer. Ha a következő jobb lesz, akkor jó. De nekem még a negyedik kúp rosszabb volt mint az első, irattam fel másik fajtát.
2015. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!