Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tri-regol 21+7 fogamzásgátló...

Tri-regol 21+7 fogamzásgátló szedését nem tudom értelmezni, hogyan?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta, "szedni kell 21 napig, aztán 7 nap szünet, majd újra 21 napig".

namármost így néz ki ugye egy levél: [link]

tehát 28 tabletta van egy levélen. és a betegtájékoztatóban meg az van, "a havi vérzés első napján kell az elsőt bevenni, a szedést a buborékcsomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt tablettával kezdje (például ha kedden jelentkezett a vérzése, akkor a kedd feliratú tablettát válassza). ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje, amíg a csomag kiürül.


Én nem látok napok neveit a bogyókon csak a levél sarkán végig van írva a hét nap, de nem egy adott bogyóhoz rendelve.. Most akkor mi van? melyik bogyóval kell kezdeni? és be kell szedni mindet vagy csak 21et? :/



2015. nov. 4. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bocs az indulatért, engem szétcs.szett a fogibogyó...
2015. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
gyereket annyira nem akarok hogy legszivesebben kivetetném az egészet, csak nem lehet. még a kutyáknak is lehet, hogy ne szenvedjenek tőle, nekünk nem... no comment..
2015. nov. 6. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!