Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett menstruá...

Fogamzásgátló mellett menstruáció előtt barna folyás?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem be az utolsó darabot, azaz ma van a 22. napom, amikor már várom, hogy megjöjjön, de már 4-5 napja barna folyásom van, tegnap óta pedig (lehet furán fog hangzani) félig barnás, félig véres. Olyan mintha már megjött volna, de még mindig jelen lenne a barna folyás. Eddig ilyet még nem tapasztaltam, pedig 5 hónapja szedem már a gyógyszert.

Szerintetek van aggodalomra ok? Amint tudok elmegyek az orvosomhoz, de addig is olvasgattam (a mellékelt papíron csak a köztes vérzésekről van szó) és van ahol azt írják, gyógyszerváltás ilyenkor a teendő. Volt már valakinél ilyen vagy hasonló?


19/L


2015. nov. 2. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

11 hónapja szedek bogyót, nekem vérzés után pár nappal volt egy napig vérzés megint, de akkor már szedtem a gyogyit. Tehát hasonló a helyzetünk. Ma voltam dokinál. Azt mondta, az ilyen tablettás időszakos vérzés (tehát nem a megvonásos) attól lehet, ha hirtelen nagy fizikai munkát végeztél. Azt is mondta, hogy ha gyakrabban jelentkezik, akkor gyógyszert kell váltani. De azért menj dokihoz, hatja többet mond. És majd írj, hogy mit mondott, kíváncsi vagyok. :)

19L

2015. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!