Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználat és pisilés?...

Tamponhasználat és pisilés? Nektek előfordult már ilyen lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kezdtem tampont használni. Csak párszor használtam, de az a baj hogy mikor pisilek a tampon megszívja magát pisivel és ki kell vennem. Mi lehet ennek az oka? Lehet rosszul tettem be? Nem elég mélyre? Amúgy Naturella minit vettem és pont jó a méret, úgy helyeztem fel ahogy kell és elég mélyre, ahhoz hogy ne érezzem hogy bennem van és fájjon. Akkor hogyan lehetséges hogy pisilés közben a tampon is olyan lesz??

Légyszi ne nevessetek ki, még nem vagyok jártas ebben.


2015. nov. 4. 21:31
 1/7 anonim válasza:
66%
A tampon nem szívhatja meg magát mert nem abba a nyílásba dugod, oda nem is férne be, maximum a kis zsinór lehet olyan ha nem tolod arrébb.
2015. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Így van nem lehet pisis, másik lyukban van!
2015. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is jártam már így, nem volt elég mélyen. Próbálgasd még aztán menni fog :)
2015. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok már hogy nem létezik meg nincs ilyen ha egyszer TAPASZTALTAM és tényleg volt ilyen :D valószínű valamit rosszul csináltam azért.

De köszi a válaszokat, harmadik válaszolónak különösen. Remélem azért még jönnek vélemények.

2015. nov. 5. 06:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet elég mélyen, ha felszívja a pisit. A zsinór lehet olyan, az nem gáz, nálam ia olyan lesz. Mennyire teszed fel mélyre? Én obt használok, de az egész mutató ujjamat felnyomom felhelyezésekor.

19L

2015. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mélyre kell feltenni. Annyira amennyire csak tudod fel kell nyomni. Ha jól van fent, akkor rázáródik a hüvelyed alsó izomzata, és nem érintkezik a külső résszel.
2015. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Csak attól félek, mi van ha nem tudom majd kihúzni.
2015. nov. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!