Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetes fáj a pisilés!...

Anneee25 kérdése:

Rettenetes fáj a pisilés! Annyira, hogy görcsösen visszatartom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ma egy durva orvos kenetet vett le,de úgy,mintha a húgycsőt sértette volna fel.

Amikor pisilnem kell és a húgycsőbe vizelet kerül,olyan eszeveszettül fáj,hogy ösztönösen visszatartom,mielött kicsöppenne. Mintha késsel vagy tűvel szúrnák.

Egyre erősebben kell pisilnem,de nem tudok. Mit tehetek?

10 hkm



2015. szept. 15. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kisebb hámsérülést okozott az orvos, nem feltétlenül a húgycsőnél, ugyanis a vizelet akkor is csíp,ha a hüvelybemenet környékén van apró sérülés.


Nem tudom,hogy ülőfürdőt terhesen lehet-e venni, ha nem, akkor kis kamillás vattával kend be az érintett területet többször és ennek holnapra, legkésőbb holnaputánra el kell múlnia.


Addig is egy ötlet..., ha úgy pisilsz,hogy közben víz éri a területet, akkor a víz azonnal elmossa/vegyíti a savas vizeletet és így nem fog csípni.

2015. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Miota nem pisiltél? Sokkal rosszabb ha visszatartod!
2015. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vízben pisilni. Nem értem, hogy sérthette volna meg a húgycsövedet. :O
2015. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azóta sikerült elmenni pokoli kínok között . Nem az a rész fáj,amikor mar megtörténik a pisilés,pont ezérta vízsem enyhíti,,hanem,amikor megtelik a húgycső és megindul. Ott olyan,mintha kést szúrnának belém. Utána már elviselhető. Nagyon nehezen engedem el magam,rettenetes.

Ülő fürdőt vettem,remélem nem artottam a picimnek.

2015. szept. 15. 23:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Először és utoljára voltam Nála. Csak rosszat lehet róla olvasni. Dr. Hajdú Zsolt.
2015. szept. 19. 01:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak rosszat lehet róla olvasni, miért mentél hozzá? :) Amúgy itt lehet véleményezni az orvosokat: [link]


Hasznos, én is használom ;)

2015. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sürgősségi rendelésre mentem. Csak ő rendelt. Utána googliztam rá.
2015. szept. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!