Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fogom észrevenni, ha...

Hogy fogom észrevenni, ha gyógyszer mellett teherbe esek?

Figyelt kérdés

Rengetegen írják, hogy terhesek lettek a gyógyszer mellett úgy is, hogy soha nem hagytak ki egy szemet sem, nem hányták ki, nem szedtek mellette antibiotikumot stb, és volt, hogy csak a 4-5. hónapban derült ki, hogy terhesek, mert ugyanúgy megjött a vérzésük. Akkor hogy vehetem észre időben a terhességet? Én nem vagyok kész még a gyerekvállalásra.

Egyáltalán hogy fordulhat elő ennyi terhesség gyógyszer mellett?



2015. nov. 7. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy hazudnak.
2015. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded, nem leszel terhes. Én is egy éve szedem, sose aggódtam, hogy terhes leszek vagy nem. Ha esetleg elfelejtem bevenni az egyik szemet, akkor használunk gumit egy hétig. Kész.

19L

2015. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szedték az utasításokank megfelelően és most a gyógyszerre fogják.
2015. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szedték rendesen, és kellemetlen lett volna azt mondani, hogy elfelejtették bevenni.
2015. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális esetben terhesség esetén elmarad a vérzés. Akkor is, ha gyógyszer nélkül esel teherbe, akkor is, ha gyógyszer mellett. Tehát úgy fogod észrevenni, hogy kimarad a megvonásos.

Az elég ritka, hogy valakinek terhesség alatt is jelentkezik vérzése. Ha jelentkezik is, általában nem olyan, mint a rendes menstruáció, hanem kevesebb, rövidebb, inkább csak pecsételés.

Gyógyszer rendszeres szedése mellett egyébként is ritka a terhesség, az meg aztán pláne ritka, hogy el se marad a vérzés...

Szerintem teljesen felesleges ezen parázni.

2015. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak rengetegen állították, hogy 4-5. hónapban derült ki.
2015. nov. 8. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar. Érdekes módon ezen az oldalon mindenki tabletta meg óvszer mellett esik teherbe:D
2015. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az utolsó megvonasos nap után voltunk együtt akkor vettem be az elsőt ugyan úgy mint mindig este 7kor! Nem vedekeztunk ahogy eddig sem mert gyógyszert szedek! Augusztus 10-én kellett volna meg jönnie de nem jött! Voltam dokinal hogy mi lehet a baj azt mondta lehet a gyógyszer már nem hat úgy ahogy kellene mivel már 3 éve szedtem akkor ... várjunk hátha meg jön mivel teszt se lett pozitív ultrahangon se látott semmit se.... és így 2 hét után vissza rendelt addig vártam hátha megjön vagy valami .... és akkor már ott volt egy 3.5 mm embrió! Szval attól hogy szeded normálisan igen is terhes lehetsz... 100 nőböl 1 terhes lesz gyógyszer mellett és higyetek el szedtem normálisan soha nem hagytam ki egyett sem! Már téma volt köztünk hogy jövőre jöhetne a baba ... hát már útban van !
2015. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!